Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 14 do 20-10-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00  
60 min

JOGA

Danuta Strzałka

Sala Fitness

   
60 min

JOGA

Danuta Strzałka

Sala Fitness

   
09:00
50 min

TBC

Grzegorz Indryka

Sala Fitness

50 min

BODY SHAPE

Kinga Stryczek

Sala Fitness

50 min

DANCE

Jurij Stesew

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Grzegorz Indryka

Sala Fitness

50 min

BODY SHAPE

Kinga Stryczek

Sala Fitness

   
10:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP+Automasaż

Grzegorz Indryka

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP+Automasaż

Kinga Stryczek

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP+Automasaż

Jurij Stesew

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP+Automasaż

Grzegorz Indryka

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP+Automasaż

Kinga Stryczek

Sala Fitness

   
10:15          
45 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Magdalena Kowalska

Sala Fitness

 
11:00          
50 min

POWER PUMP

Marek Jabłoński

Sala Fitness

 
12:00          
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Marek Jabłoński

Strefa funkcjonalna

 
14:00            
50 min

FIT KIDS (6-12)

Marcin Granda

Sala Fitness

15:00          
50 min

SAMOOBRONA

Przemysław Zimowski

Sala Fitness

50 min

FIT KIDS (12+)

Marcin Granda

Sala Fitness

16:00          
50 min

KALISTENIKA

Bartosz Kaczorowski

Strefa funkcjonalna

 
17:00
50 min

FULL BODY WORKOUT

Sylwia Jaruga

Strefa funkcjonalna

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Magdalena Kowalska

Sala Fitness

50 min

PILATES

Agnieszka Woźniak

Sala Fitness

30 min

SHORT CLASS - ABS

Instruktor MFP

Strefa funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - KETTLEBELL

Instruktor MFP

Strefa funkcjonalna

   
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP+Automasaż

Grzegorz Indryka

Sala Fitness

30 min

SHORT CLASS - FULL BODY WORKOUT

Instruktor MFP

Strefa funkcjonalna

30 min

SHORT CLASS - INTERWAŁ

Instruktor MFP

Strefa funkcjonalna

 
50 min

ZUMBA

Dariusz Selwa

Sala Fitness

18:00
50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Sylwia Jaruga

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magdalena Kowalska

Sala Fitness

50 min

ZUMBA

Dariusz Selwa

Sala Fitness

50 min

STEP FUNKCJONALNY

Adam Kosała

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Jurij Stesew

Sala Fitness

   
19:00
50 min

ZUMBA

Dariusz Selwa

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Sylwia Jaruga

Sala Fitness

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Magdalena Kowalska

Sala Fitness

50 min

TABATA + STRETCHING

Adam Kosała

Sala Fitness

50 min

DANCE

Jurij Stesew

Sala Fitness

   
20:00
50 min

JOGA

Leszek Jakubczyk

Sala Fitness

50 min

CELLULIT ATTTACK

Sylwia Jaruga

Sala Fitness

50 min

TABATA + STRETCHING

Magdalena Kowalska

Sala Fitness

50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Adam Kosała

Sala Fitness

50 min

JOGA

Leszek Jakubczyk

Sala Fitness

   
← →